Šašek

recenze

Šašek (2024) 4 z 5 / renulka16
Šašek

Moje velice oblíbená série. Obyvatelé Clifton Forge jsou za tu dobu už skoro jako moji přátelé, které znám už nějaký ten pátek a narovinu říkám, že kdyby to byli reální lidé a nikoliv postavy z knihy, byli by to určitě moji přátelé.

Z temné série se nyní vyklubala romantika s nádechem temna a popravdě mě tento díl s Leem a Cass velmi bavil.
Leo, případ sám o sobě. Po celou dobu čtení jsem nevěděla, jestli mu mám přes stránky vrazit, aby se probral a nebo mu poděkovat, za to jakej vlastně je. Opravdu muž, který má velmi komplikovanou osobnost a žít bych s ním nemohla.
Za to Cass velice překvapila. Na to, kolik jí je let, je to velmi sečtělá žena, ví co chce a rozhodně nedokáže být na někom závislá. Dokáže se postarat nejen o sebe, ale i ostatní a to umí málokdo.

Kdo se stále ještě nedostal ke čtení této série, prosím vás, už to neodkládejte :)!

Šašek Šašek Devney Perry

Leo Winter má svůj život rád. Pracuje, když potřebuje peníze. Vyjede si na motorce, když touží po svobodě. Zavítá do místního baru, když se chce pobavit. Na svůj motorkářský klub sice může už jenom vzpomínat, ale život bez závazků... více