Půlnoční koruna

recenze

Půlnoční koruna (2016) / Book.World
Půlnoční koruna

Celeana se stala královou bojovnicí a má za úkol zabíjet pro krále nevinné lidi. Bohužel i když nechce nosí králi to co chce a to důkazy o vraždě. Je to ale pravda? Stane se také asi nejnečekanější a nejhnusnější událost. Na konci nás však čeká možná trochu čekaná informace. Čekal někdo z těch co knihu četli ten objev? Také se v knížce setkáváme konečně s vražedkyní které se všichni bojí. Kniha končí hodně otevřeně tak jak to mám ráda. Autorka také z knihy udělala polo horor a z milých kouzelných bytostí (i nemilých) udělala mnohem krvelačnější zrůdy než v jakékoli jiné fantasy knížce.

Tato knížka se mi moc líbila. Byla skvěle napsána ,ale trvalo mi delší dobu se prokousat začátkem. Jinak podle mě bez chyby.

Obálka je trochu nepraktická na cesty. Název na obalu se po nošení v tašce sloupává. Kapitoly jsou docela nepraktické na čtení v MHD.

Zároveň před dočtením prvního dílu si nečtěte anotaci druhého dílu. Já jsem tu chybu udělala a dost jsem toho litovala.

Série je skvěle vymyšlená a autorka přidala dost napětí ,ale i dost romantiky. Také knihu doporučuji spíše čtenářům 12+ .

Za mě 5/5 moc jsem si čtení užila a těším se na zbytek dílů.