Přínos knihy

recenze

Z nuly na milion (2018) 5 z 5 / ZdeněkMedvěd
Z nuly na milion

Podnikám od roku 2006, pro radost, zábavu, sebenaplnění, pro vyšší princip a samozřejmě taky pro obživu - pro peníze.
Měl jsem tehdy v začátcích za sebou více než desetiletou manažerskou praxi. Avšak rychle jsem pochopil, že podnikat sám na sebe, je jiná liga, vyžaduje to úplně jiný formát hodnot, jiný styl myšlení a následně i chování. Tak jsem se dovzdělával za pochodu. Za tu dobu přečetl několik příruček o podnikání, spousty knih o osobním rozvoji, účastnil se desítek kurzů, seminářů a následně i webinářů. Přesto jsem si se zájmem pročetl knihu Z nuly na milion. Přiznávám, že některé pasáže jsem četl rychleji, a některé dokonce i přeskočil. I přes to jsem tu našel řadu podnětných myšlenek, pohledů a názorů. Určitě knihu doporučuji každému začínajícímu sebeživiteli a pro jiné pohledy, aha efekty a refreš klidně i ostřílenému matadorovi. Když chčeš, najdeš zde inspiraci, když nechceš, budeš hledat smetí... Srozumitelný jazyk, čtivost, podněty, náměty, inspirace. Dobrá kniha a přínosný čas, který s ní prožiteje. A na základě přečtení této knihy jsem prošel i několika Pavlovými webináři. Žádné revoluční zázraky, ale vždy svěží motivace, zajímavé náměty a podnětná inspirace.

vlkodlaq
22.04.2024

Tato "recenze" byla napsána z fake účtu. Pravděpodobně ji napsal sám autor knihy, který nesnese negativní, ale pravdivé komentáře ke knize, nebo jeho zmanipulované ovečky, které o to požádal.