Pohádka pro dospělé s kapkou erotiky

recenze

Nebezpečná iluze (2018) / Medvědářka
Pohádka pro dospělé s kapkou erotiky
Hudson Rutheford je sexy chlap, a je si toho zatraceně dobře vědom. Je bohatý, arogantní a udělá Maribel Collinsové, své osobní asistence, nabídku, která se neodmítá. Jeho rodiče ho nutí vzít si rozmazlenou dědičku hotelového impéria, ale on se nehodlá hned tak ženit. Mari má předstírat, že je jeho snoubenkou, a tím jeho plánovaný sňatek zhatit. Ona je na tu roli jako stvořená, protože ho nesnáší. Jak tohle asi nakonec dopadne?
Nebezpečná iluze - pohádka pro dospělé s kapkou erotiky
Oba mají své důvody do toho jít, i když předstírají, že jde hlavně o peníze. Oba něco skrývají a nehodlají prozradit pravé důvody této oboustranné dohody.

Červená knihovna jak vyšitá, ale dobře napsaná. Víte od začátku, jak to skončí, ale přesto čtete dál. Ona nemá ráda jeho, on ji také nemusí, ale potřebuje, aby věrně zahrála jeho snoubenku. K tomu jí dá jako pádný důvod to celé divadélko přijmout, šek s pěknou hromadou nul. Kolikrát tahle zápletka tady už byla a pokaždé dobře zafungovala.

Funguje i v knize Nebezpečná iluze. A to, že je okořeněná sarkastickým humorem, lehkou vkusnou erotikou a nakonec i lehce nečekaným koncem, je jejím velkým plusem. Příběh nám vyprávějí oba hlavní protagonisté Mari a Hudson. Ona se právě pokouší mu dát výpověď, protože jeho arogantní jednání už déle nesnese. Jenže on ji překvapí návrhem a hlavně šekem, který nelze odmítnout. Mari na tu dohodu přistupuje i z osobního důvodu, ale to Hudson vědět nemusí. Tak se stane, že jí na prstě přistane obrovský prsten s diamantem od Cartiera, nastěhuje se k Hudsonovi a oba si zvykají na toho druhého. Hlavní divadlo má být až za pár týdnů při rodinném setkání, ale oba se musejí znát natolik, aby se jejich hra hned neprokoukla. Mari to zprvu snáší těžce, ale nakonec se s Hudsonem sbližují a ona poznává, že to není jen namyšlený hajzlík, ale i celkem zábavný společník. I Hudsonovi se v Mariině společnosti líbí a od předstírání je jen malý krůček k lásce. Jenže to by nesměla vyplout na povrch tajemství, která se ti dva před sebou snaží ukrýt. Že nakonec prasknou, je jasné. Vy pak jen sledujete, jak to celé nakonec dopadne.

Já si u knihy odpočinula a pobavila se. Věděla jsem přesně, co od ní čekat a s tím si ji i vybrala. Miluji zápletky šéf a asistentka/sekretářka. Člověk krásně vypne a jen se těší z dialogů a vtipných hádek mezi těmi dvěma. Jiskří to a vzájemná přitažlivost je cítit od první stránky. Díky tomu vše rychle ubíhá a vy máte před sebou příběh plný lásky. Taková hezká pohádka pro dospělé s kapkou erotiky. Příběh, který je občas třeba číst, aby jste si připomněli, že není jen zlo a potoky krve, ale i láska, něha a slunce v duši.

Komentáře (0)

kniha Nebezpečná iluze recenze