Počkám na tebe

recenze

Počkám na tebe (2014) 4 z 5 / EvikU.
Počkám na tebe

Ke knize jsem se dostala díky audioknize. Příjemně se poslouchá, namluvená tak, že si Camerona i Avery oblíbíte.

Avery nechává minulost za sebou a přichází studovat na univerzitu tisíce kilometrů od domova. Chce začít znovu, kde ji nikdo nezná. V jejím životě se přihodilo něco zlého tak zlého, že nejezdí ani domů na svátky za rodičema.

Cameron je přitažlivý mladý muž. Až tak, že mu nemůže odolat ani Avery. Jenže ta má svou minulost o které nikdy a s nikým nemluví. Nikam nejezdí a nic necítíjenže minulost nejde jen tak hodit za hlavu. Začnou jí po čase opět chodit výhružné emaily a smsky. Unikne tomu někdy? Nebo se tomu postaví čelem.

Pěkný příběh, kdo by si nezamiloval miláčka Cama. Vtipného, milého, krásného, sexy.který I když ho asi 100x odmítne, tak on po 101 přijde, přestože vůbec netuší proč ho Avery odmítá. První polovina knihy je až moc protahovaná a v tajemství. Druhá půlka už plyne celkem svižně a nejedno romantické srdce si přijde na své.

Kdysi jsem knihu četla a dala ji 3*. Při poslechu ji dávám 4*. Jsem přesvědčená, že dobrý přednes přidá knize na hodnocení.