PAST NA KNIHOMOLKU

recenze

Past na knihomolku (2023) 3 z 5 / Knihomol_ka
Past na knihomolku

Volné pokračování knihy Rande s knihomolkou.

Pokud jste od autorky už četli Rande s knihomolkou, tak určitě víte jak si autorka potrpí na pořádné dávce humoru.

Hlavní postava je Holley, která si společně se svými třemi kamarádkami otevře knihkupectví ve svém rodném městě. Holley je knihomolka srdcem i duší. Číst o věcech, ze života knihomola bylo úžasný. Velmi jsem se v tomhle ztotožňovala s hlavní postavou.

Další hlavní postava je její bývalý nejlepší kamarád Sebastian, který i když je sportovec, tak se choval úžasně a vůbec né namyšleně.
Kvůli jeho zranění se musel vrátit do rodného města a díky téhle možnosti se chtěl konečně usmířit s Holley.

Vztah mezi Holley a Sebastianem byl chvílemi úsměvný. Milovala jsem jak se hašteřili mezi sebou. Tenhle příběh je opět slow burn, takže se na tohle rozhodně připravte. Mrzí mě, že se vždy to nejdůležitější, na co vlastně čekáme celý příběh odehraje přesně na konci knihy
Určitě všem knihomolkám knihu doporučuji. Pokud máte rádi humorné romány a prostředí knih, tak tohle je to pravé ořechové pro Vás.

Kniha mi byla poskytnuta v rámci spolupráce s albatrosmedia, tímto vám děkuji.