Orákulum bohyní: 52 přítelkyň

recenze

Orákulum bohyní (kniha + 52 karet) (2021) 5 z 5 / RenataP
Orákulum bohyní (kniha + 52 karet)

Každá z nich má své sdělení, svou energii. Svou radu! Kus každé z nich v nás je, milé ženy. A sem tam potřebujeme tu malou energii v sobě probudit a použít. O kom je řeč? O krásných bohyních z různých kultur, které autorka zpracovala do ještě krásnějších karet. Zdá se to jako nemožný úkol, a tak jsem ke kartám také přistupovala...


Kolik toho vlastně o bohyních víme? Musí to být tak obrovská nálož informací, jak je možné je stěsnat do jedné knížky, do jedné karty, do jedné malé stránky?

No, šlo to.

Autorka totiž pojala sdělení bohyní opravdu procítěně. Jako by se do každé z nich vcítila, poslechla ji, našla ji v sobě - a řekla nám to, co by nám bohyně sdělila ve chvíli, kdy bychom ji požádali o pomoc.

52 ženských přítelkyň.

52 ženských archetypů, které ví, co říct.

Které mají svou osobnost, přičemž kousek každé osobnosti máme i v sobě samých.

O to zajímavější pak je sáhnout do Orákula bohyní a podívat se, která bohyně vám sděluje, kde máte silné stránky, kde za co pořádně vzít a jak se ozvat.Máte otázku, chcete v sobě něco posílit? Nevíte jak dál?

Právě to jsem měla pocit, že říkají nejčastěji: Kde se máte ozvat, kde dát o sobě vědět, co kde na sobě uzdravit, protože právě nyní tuhle průbojnost, nebo něhu nebo cokoliv jiného, budete potřebovat a může ji využít ku prospěchu svému i druhých.

Kde se jak zamyslet, možná úplně netradičně a mimo své obvyklé hranice.

Někdy nám bohyně na kartě položí otázku, která je trefou do černého….

Někdy jen naznačí oblast, ve které máme hledat.

Ale celkově mohu říct, že až nápadně často ukazovaly na místa, na kterých máme slabiny způsobené nevírou v sebe, zranění od druhých nebo ze situací, z nichž jsme nevyšly nejlépe. Tak to jsou místečka, na kterých jsou rány. A možná právě Orákulum bohyní jsou ty pravé karty, které na tato místa přiložit.


Orákulum bohyní (kniha + 52 karet) Orákulum bohyní (kniha + 52 karet) Colette Baron-Reid

Světově uznávaná expertka na vykládací karty Colette Baron-Reid v tomto balíčku vytvořila most mezi mystikou a pozemským životem a nabízí vám vedení na cestě k růstu a naplnění vašich snů. Najdete zde posilující, vylaďující a ins... více


Komentáře (0)

Přidat komentář