Odvážná žena

recenze

Odvážná žena (2024) 5 z 5 / renulka16
Odvážná žena

S touto autorkou jsem se setkala již po druhé a opět se mi dostal do rukou úchvatný příběh. Přiznám se, že když jsem začínala číst, neměla jsem ten správný vibe na historický román. Ale Elizabeth mě svým stylem psaní okamžitě vtáhla do příběhu.

Odvážná žena, která se stala vítězkou v soutěži pilotek, Cassie a v tohoto času se snaží získat práci jako první pilotka u létajících doktorů a lékař Mike, který je na první pohled drsňák, ale uvnitř starostlivý muž, jsou skvělá dvojice, která k sobě zkrátka patří. Jejich vývoj vztahu byl milý a bylo jej krásné pozorovat.
A celkově koncept létajících doktorů bylo něco, co jsem neznala a rozšířila jsem si zase své znalosti. Tenhle koncept byl skvělý a vůbec jsem původně netušila, že tento příběh je Inspirován skutečnou osobností, takže za mě rozhodně další veliké plus.

Historický román, který je především laděný jako romantický příběh, který byl psán s lehkostí a je skvělý na odreagování.
Pokud hledáte krásný romantický příběh s nádechem minulosti, určitě volte tuto knihu.