NOČNÍ SMĚNA

recenze

Noční směna (2023) 5 z 5 / Galloway
Noční směna

Tři lidé, Chris, Ella a agentka Kellerová, mají něco společného. Všech se nějakým způsobem dotýká vražda z roku 1999.

Nyní se stala další čtyřnásobná vražda. Jako jediná přežila Jesse, dívka, která je tu nová. Důkazy ale začnou ukazovat, že vraždila ona. Tak jako Vince, první podezřelý, i ona se brání, že tuto vraždu nespáchala. Kdo je tedy vrah?

Tohle byla ta správná detektivka, děj utíkal jako po másle, napínavé pasáže a vrah pro mě byl neznámý až do konce! Dobře napsané postavy, i když Jesse mě teda někdy pěkně vytáčela. Což ale opět znamená, jak skvěle to je celé napsané, protože i ona ve mně vyvolala emoce, ač negativní.

Nechci spoilerovat a vím, že konec je dokonalý. Kdybych ale mohla, napsala bych ho trochu jinak – jiný konec pro Attica (detektiva, který pomáhal Kellerové), a to jen kvůli tomu, že se mi jeho postava líbila a přišel mi strašně milý.

HODNOCENÍ: 5/5

Noční směna Noční směna Alex Finlay

Je Silvestr 1999. Přestup do nového roku má přinést katastrofu: letadla mají začít padat z nebe, výtahy zajíždět do země, trhy kolabovat. Digitální apokalypsa. K ničemu z toho nedojde. Ale ve videopůjčovně Blockbuster v Lindenu v... více