Nepřiznaná láska

recenze

Jako led (2014) 4 z 5 / klarinka9974
Jako led

Jednadvacetiletá Sydney je zamilovaná do Kylera snad odjakživa. Jsou nejlepšími kamarády od té doby, co ji shodil na hřišti a ona ho donutila sníst bábovičku. Někdy během těch let se do něj opravdu hodně zamilovala. A jaký je v tom problém? Kyler je děvkař. Nikdy nezůstal s jednou holkou déle než pár nocí. Zatímco spolu studují posledním rokem na univerzitě, Sydney nechce ohrozit jejich přátelství tím, že by Kylerovi přiznala, že ho miluje.
Kyler vždy vnímal Sydney jako nedosažitelnou. Znamená pro něj vše a je dokonalá. Své city k ní však stále ukrývá nebo směřuje na jakékoli další ženy. Ostatně Kyler bude vždy jen chudý kluk ze špatné čtvrti a Sydney ta jediná holka, kterou nikdy nemůže mít.

Knihu jsem dlouho odkládala, četla jsem na knihu spousty komentářů a ne vždy byly pozitivní a proto jsem si myslela že se mi kniha líbit nebude. Někdy je lepší si knihu přesít a udělat si na to názor sama. Rozhodně nelituji že jsme si knihu přečetla. Zamilovaná kniha má vždy něco romantického do sebe a i tady to něco bylo.
Je to moje druhá kniha od autorky, její kniha Počkám na Tebe mi přišla lepší, ale i tato kniha nebyla špatná.

Zamilovaný děj o dvou lidech kteří se milují ale nikdy si to neřekli, přetvařují se před sebou že to jsou jen kamarádi a on, vodí si domů vše co se kolem něho mine a má to prsa. Už jen proto dám knížce 4 hvězdičky, Kyler mi byl občas tak proti srsti, jak si o sobě myslel že je neodolatelný i přesto že měl doma každý den jinou holku. Je to v dnešní době normální, ale já jsem proti. Už jen proto jak to Sydney přehlížela a uvnitř srdce umírala na neopětovanou lásku, zklamání a nenávist.
Kniha měla ale zajímavý děj, bylo v něm i trochu napětí. Erotické scénky se občas opakovaly tak často, že jsem je chtěla přeskakovat, protože to vlastně bylo stále dokola. Nápad na děj byl fajn, kdy jsou oba dva sami na chatě, bez proudu a teplé vody, je docela romantické, až na poslední stránky kdy Sydney někdo ublížil. Kniha byla psaná v pocitech Sydney, ale i v pocitech Kylera.
Tak jak to bývá v takových knihách, tak i v této byl konec sladký a vše dopadlo dobře.

" Všechno mi přišlo jako ve snu. Myslím, že když jsem tak dlouho po něčem toužila -po někom- jakmile se to konečně stalo, prostě jsem tomu nemohla uvěřit. Pořád jsem čekala, kdy se probudím... ale bylo to skutečné."