Najděte své ideální zdraví!

recenze

Najděte své ideální zdraví (2014) / Kariol
Najděte své ideální zdraví!
Po přečtení této knihy si uvědomíte, že máte konečně dost síly na to, abyste převzali kontrolu nad svým zdravím a žili ten druh zábavného a naplňujícího života, jaký jste si vždycky představovali, když jste byli mladší. Dr. Andersen vám nekáže, neobviňuje vás ani vám neříká, co máte dělat. Místo toho napsal knihu tak, jako by promlouval přímo k vám, bez odsuzování, jako pomocník, partner a odborný poradce, takže vám poskytne dost sebedůvěry k tomu, abyste si uvědomili, že nejste sami ve své snaze o dosažení správných zdravých návyků.

Jak tedy podle této knihy dosáhnete ideálního zdraví?

Autor využívá nejnovější poznatky na poli zdravé výživy, takže vás upozorní na nebezpečí, které číhá v cukru, doporučí desítky nízkokalorických, ale sytých mikrosvačinek, naučí vás \"bezbolestně\" snižovat své denní dávky potravin. Přináší také tipy na rozvíjení a udržování každodenních zdravých návyků, s čímž souvisí i postupy, jak se zbavit škodlivých zlozvyků. Zjistíte, jak přidat do života spoustu přirozeného pohybu. Naleznete konkrétní cvičení, které buduje svaly, čímž zpevníte tělo a usnadníte si hubnutí, zrychlíte metabolismus a zvýšíte si své spalování. Uvědomíte si nutnost pozitivního myšlení, udržování dobrých vztahů s lidmi, nezbytnost dobrého zaměstnání, která vás naplňuje. Zlepšíte kvalitu svého spánku, vytvoříte si uklidňující a bezpečný domov...

A dále v knize naleznete mnoho dalších, ne vždy samozřejmých rad.

Já osobně jsem se již delší dobu sháněla po podobné knize a teď se mi konečně dostala do rukou - a svým obsahem mě nezklamala. Prozrazovat vám doktorovy metody nebudu, protože jednak by pro vás nebylo motivací otevřít si tu knížku s pěknou obálkou a voňavým papírem, a navíc ani neumím přesně, s odbornou popularitou popsat to, co v knize doktor Andersen popisuje. Nechám to tedy na vás, zda se rozhodnete se do knihy pustit a dovolit Wayne Scottu Andersenovi, aby vám ukázal, kudy se máte dát za zdravím až do pozdního stařeckého věku.

Komentáře (0)

kniha Najděte své ideální zdraví recenze