Lapeni

recenze

Lapeni (2023) 4 z 5 / knizni.magorkyy
Lapeni

I padouch si zaslouží lásku.

James nebo jak ho všichni znají pod přezdívkou Hook, bydlí na lodi a vlastní klub. Do jeho klubu jednou vkročí nevinná Wendy, která zas tolik nevinná není. Hook hned ví, že to je dcera pana Petera Michaelse, a tak Wendy začne být prostředkem pomsty. Ale Hook k ní začně něco cítit

Děj je zasazený do “mafiánského světa.
Nečekejte žadné fantasy, protože tohle je velmi čtivá dark romance inspirovaná pohádkou Petera Pana.

Kniha se mi docela líbila. Byla plná zvratů a postelových scén (vlastně spíše nepostelových :D). Řekla bych, že se dělí na tři části.
První - seznamování Jamese s Wendy.
Druhá - jedna bum věc :).
Třetí - další bum věc.

To že Hook je úplný psychopat to víme a že to Wendy právě přijde úplně hot jak plot - to také víme :D.

Konečný zvrat mě dostal. Byla jsem velmi překvapená z postavy Wendy. Ze začátku jsem byla, že jo tak to je zase nějaká naivka. Ale Wendy překvapila. Závěrečná scéna před epilogem byla úplně top!

Autorčin styl psaní mě moc bavil a určitě si nenechám ujít její další knihy.

Lapeni Lapeni Emily McIntire

Navštěvovali jste rádi jako malí Zemi Nezemi? Přáli jste si zůstat navždy dětmi jako Petr Pan? Létat po boku víly Zvonilky? Či bojovat spolu se Ztracenými chlapci proti kapitánovi Hookovi? Možná jste z tohoto dětského příběhu nako... více