Květiny na uklidnění

recenze

Antistresové omalovánky: Květiny (2015) 5 z 5 / rencovav
Antistresové omalovánky: Květiny

Má recenze tohoto sešitu plného antistresových omalovánek nebude dlouhá, zato však mohu slíbit, že se pokusím vdechnout jí co nejvíc pozitivity, kterou ve mně samotné omalovánky vyvolávají a kterou bych ráda šířila dál.

Sešit obsahuje padesát skvěle navržených obrázků květin, které čekají na vaše vybarvení. Papír je dostatečně silný, takže nepropíjí běžné fixy, kterými já osobně vybarvuji ze všeho nejraději. Plochy k vybarvení mají takovou ideální velikost - můžete se soustředit na detaily, ale zároveň tvary nejsou tak malé, abyste museli pořád přetahovat a soustředit se na dokonalost a drobotinu.

Úbytek stresu zaručen. Stalo se mým rituálem, že si, každý den nebo jednou za dva dny, sednu večer ke stolu, otevřu náhodnou stránku s omalovánkou a za poslouchání hudby nebo audioknih, to záleží na náladě - jestli se chci ještě na něco soustředit, nebo prostě jen vybarvovat a odreagovat se úplně od všeho, dávám květinovým vzorům barevný život.

nd06.jxs.cz/169/814/5c1d9bac56_102475804_o2.jpg

Na tomto odkazu sdílím svou první vybarvenou omalovánku s možným využitím - nejprve jsem ji okopírovala, poté rozstříhala a každý díl vybarvila jinými barevnými kombinacemi. Výsledkem byly záložky, které jsem věnovala kamarádkám čtenářkám.

Už máte své omalovánky?