Krásné myšlenky nás povznášejí k nebi.

recenze

Mocné myšlenky (2007) 5 z 5 / Lens
Mocné myšlenky

'Mocné myšlenky.'
'365 afirmací pro každý den' – autor: Louise L. Hay

O tom, že každá naše myšlenka tvoří, už nějaký čas nepochybuji.
Myšlenky jsou tedy mocné. Paní Louise L. Hayová posílá svým láskám, milovaným čtenářům, své mocné myšlenky, aby jim pomohla pozvednout se k harmonii, radosti a štěstí.
Když jsem vstoupila před více než dvěma lety na internet, pochopila jsem, co znamenají slova. Facebookoví přátelé posílali citáty významných lidí a já jsem se kochala nádherou těchto slov.
Staly se mými afirmacemi, tedy slovy, jež jsem mohla s radostí v srdci potvrdit a odsouhlasit.
Od té doby vím, že slova jsou kouzelná.
Mohu potvrdit spolu s paní Hayovou, že jsou mocná a to doslova.
Je zajímavé, že se mi stává, že některý den nemohu potvrdit ani jeden z 365 krásných a moudrých sloganů, jimiž nás paní Hayová objímá.
Miluji však všechny tyto krásné myšlenky, cítím-li se krásně.
Cítím-li se například jen dobře, potvrdím jen její každou šestou nebo sedmou myšlenku, Ty zbývající se mi toho dne zdají být až moc krásné a trochu se nad nimi ušklíbám, nebo také kroutím v duchu hlavou.
Pochopila jsem, kdykoliv jsem se vrátila k jejím podporujícím slovům, že velmi záleží na tom, v jakém vnitřním stavu je posuzuji.
Zcela přesně tak mohu poznat, že nejsem ve stavu, na jaký mám právo a jaký si zasloužím.
Jaroslava Švajcrová

Aracely
11.02.2016

Zajímavá a pěkná recenze :-)
Četla jste i Miluj svůj život? Dlouho se na tuto autorku chystám a Vaše recenze mně k tomu myslím přiměje.