Kniha Noci

recenze

Kniha noci (2022) 3 z 5 / Knihomol_ka
Kniha noci

•Kniha noci - anotace zněla úžasně !
Stíny, které je možné ovládat nebo dokonce je můžete ukradnout ? Rozhodně mě to nalákalo si knihu přečíst.

•Dokonce i obálka si mě získala. Do knihy jsem se pustila s větším očekáváním, ale nebudu tady lhát, bylo to pro mě tentokrát menší zklamání od autorky.

•Bohužel bylo pro mě strašně těžké se do knihy začíst ze začátku a pochopit o co tam vlastně celou dobu jde. Celý začátek knihy se vlekl a nic se tam v podstatě nedělo. Postupem jsem se v tom i ztrácela, všechny ty stíny a jména. Prostě to bylo chaotický na mě. A přišlo mi, že ani hlavní hrdinka o tom skoro nic neví.

•Zhruba až v půlce knihy mě to začalo nějakým způsobem bavit, ale bohužel tento příběh si mě tak úplně nezískal. Jelikož miluji Holly Black a její sérii Krutý princ nebo dokonce Nejchladnější dívka ve městě chladu, tak tento příběh jde úplně jiným směrem a liší se tím na co jsme u ní zvyklí. Velmi mě mrzí, že nám pořádně autorka nevysvětlila jak stínová magie funguje …

Kniha mi byla poskytnuta v rámci spolupráce od @humbook tak děkuji velmi za zaslání a za možnost si knihu přečíst.
#spoluprace #humbookblogeri