Jemná moudrost pastelkových obrázků

recenze

Mystická moudrost (2019) / RenataP
Mystická moudrost

Moudré karty to věru jsou. Na první pohled vypadají jemně, pastelkově, duhově, ale skrývají velký potenciál slov, dojmů a intuitivních vjemů, které vám odpoví na všechny vaše otázky. A vůbec se jich nemusíte bát. Občas skutečně sáhnou na bolavé místo, ale okamžitě nabízí také řešení, hojení a vysvětlení toho, proč to tak bolí.
A tady jsem s kartami učinila asi největší praktické poznání – uměly často lidem sáhnout do duše a říct jim, proč tohle bolí a brzdí. A co s tím udělat. A mnohdy to byly tak intimní informace, že to pravé uvědomění přišlo až dlouho po výkladu. Jako by karty Mystické moudrosti rozhýbaly stojaté vody životů.
Možná o to autorce šlo?
Více pozornosti věnujte tomu tématu, které karta naznačuje, tím víc, je-li karta otočena v obrácené pozici, vzhůru nohama. A věřte, že i kdyby to s vaší otázkou zdánlivě vůbec nesouviselo, tak ve výsledku zjistíte, že právě tam je zakopaný pes. Krásné obrázky jen dokreslují atmosféru výkladů, která se stává jemnou, inspirativní a budoucnost jen naznačuje.
SAMI SI JI MUSÍME VZÍT DO RUKOU.
A sami udělat to, co nám karty nabízí. V závěru knížky najdete několik typů výkladů, které můžete vyzkoušet. Menší i rozsáhlé. Menší jsou jasné, rázné a pohladí. Na větší si vyhraďte klidně víc času, v tomto směru bych řekla, že jsou karty snad ještě upovídanější než klasický tarot, ale musíte jim dát čas. Více karet pohromadě se spojí do příběhu – nějaký vám poví slova na kartách, nějaký přečtené příběhy v knížce, a jiný zase obrázky. A na ty se dá dívat opravdu dlouho. Stejné znaky, drobnosti, detaily, barvy, najednou jedna karta spojí tu ob dvě karty a vám něco dojde v souvislostech.

Čtyřicetšest karet moudrosti, kterou nakreslily lesní bytosti, víly a andělé.

Možná….

Hledat poznání v těchto kartách je až meditativní stav klidu a míru.

Naučí vás poznat své sny a proklestit si k nim cestu. Sebrat odvahu a žít naplno.

Pro Esoterika.cz Renata Petříčková

Komentáře (0)

Přidat komentář