Dvě slunce - western na 1*

recenze

Dvě slunce (2022) 5 z 5 / traceybeegee
Dvě slunce

Ahojky všem příznivcům dobrého čtení.

Už jako malá holka jsem četla nějaké ty westernové knížky. Vinnetou, ten mne asi jako každého nejvíce zaujal.

Dnes jsem měla po čase v rukou tuto knihu v rámci štafety od Jitka Dudychová a paní autorky Iva Majerová. Westernová kniha s názvem :
DVĚ SLUNCE
410 stran
autorka IVA MAJEROVÁ

Tak tato kniha mne dostala.
Příběh plný lásky, zrady, nenávisti, lásky ke koním a obětování se jeden pro druhého.

Je to příběh o lidech, kteří se nebojí pro svou lásku, štěstí, majetek obětovat mnohdy i holý život.
Kde jsou lidské hranice života???

Kam jsou někteří lidé ochotní zajít, aby dosáhli svého a získali majetek a moc?

Tento srdceryvný příběh mladého kovboje jménem Jack se odehrává na ranči, který zdědil po svém otci spolu s maminkou a mladší sestrou.
Práce s koňmi, stady dobytku není jen tak pro někoho.
Kovbojové nahání stáda, Jack musí získat nejen předáka na svůj ranč, ale i nabrat spoustu zkušenosti. S tím souvisí nejen hezké chvíle, ale i ty daleko horší.... Kovbojové jsou vybavení nejen bičem, ale i kolty... A pach smrti je někdy opravdu velice blízko..
Jack jakožto velký sympaťák a mladý muž potkává své osudové ženy..
Ale jen jedna se stává jeho ženou....
Dokáže tak mladý a nezkušený uhlídat svůj majetek, lásku před zavistivimi lidmi????

Kniha mne fakt dostala a ten KONEC

DÁVÁM A DOPORUČUJI A JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI ZA KRÁSNÉ ČTENÍ V RÁMCI ŠTAFETY OD@JITKA DUDYCHOVÁ.

Dvě slunce Dvě slunce Iva Majerová

Kniha Dvě slunce není klasickým westernem. Divoký západ je tu jen kulisou, před kterou se odehrává příběh lidských tragédií, lásek a hořkého zklamání, viny a trestu, touhy po moci i po obyčejném lidském štěstí; je o vůli a odhodlá... více