Dobrodružství chlapce

recenze

Běž, chlapče, běž (2014) 5 z 5 / Liliana2006
Běž, chlapče, běž

ÚVOD
Osmiletý Srulik přežívá v lese sám a sám aby se o sebe postaral přes krutou zimu musí si obstarat potřebné věci​.A tak proto krade když má štěstí sedlák či řemeslník ho nedohoní .
POHLED SRULIKA
Jednou jsem našel paní která měla velice laskavé srdce a ta mě pomohla schovat se před nemci nebyla to střídmá duše. Jednou jsem od ní odešel na statek do služby nikde jsem se nezdržel dlouho aby na mě poslaly Němce. Jednou mě málem dostihl německý policajt Herman. Jednou jsem přišel na statek a ten statek patřil Němci Hermanovy a jeho ženě žena se nade mnou slitovala a vzala mě do služby. Kdysy jsem si u statkáře Hermana rozdrtil ruku ve stroji musely mě ji amputovat.Jednou jsem přišel k té hodné paní co se o mě starala Němci v tu ránu přišly a všechno tu zapálili byl jsem ve sklepě a nenašly mě .
PŘEŽIL JSEM DRUHOU SVĚTOVOU VÁLKU !!!
ZÁVĚR
Toto byl velice napínavý příběh ale i smutný. Srulik co se skrýval pod jménem Jerzy Stanislav druhou světovou válku opravdu PŘEŽIL!
Příběh co se skutečně stal je mou inspirací k výhře k všemu !!!!!!!!!
Velký dík panu Urimu Orlevovi !!!!! :)

Liliana2006

Liliana2006
11.05.2017

Milí čtenáři, knihomolové a knihovníci to že se mi tam opakuje slovíčko jednou je schválně :)