Billy Summers

recenze

Billy Summers (2022) 5 z 5 / renulka16
Billy Summers

Neuvěřitelné! King to dokázal! A co dokázal? Konečně si mě získat.
Tuhle knihu jsem odkládala a po otevření první stránky jsem se tloukla do hlavy a říkala si proč?!

Nečekejte rychlou akci, King vás bude opět pomaloučku vtahovat do děje, seznamovat se. A mě se to právě líbilo nejvíc. Nejvíc mě bavil ten rozjezd. První pomalá půlka. Billy ho jsem si zamilovala - ano. Nájemného vraha (ale jen těch špatných!) , který kdysi býval také odstřelovač. Billy má mnoho identit, nikdy si nemůžete být jistý, kdo zrovna je a kde je.

Billy se rozhodne pro poslední akci, pak chce skončit. Během přípravy na akci začne psát knihu v které se dozvídáme o Billyho minulosti (okej tady v těch částech mě to občas nebavilo).
Jenže nic není easy jak se zdá na první pohled. Protože když víte, že má být konec. Není to vždy tak.

Od půlky knihy je to jedna akce za druhou a seznámíme se zde také s Alicí. Ta holka se mi taky líbila.
Billy a Alice.
Romantika v přestřelce.
Ti mě dostali, ale hlavně mě dostal King tím koncem. To byla správně mířená rána. Nečekala jsem to.
Nedoufala jsem v to.

Kdo má problém s Kingovým specifickým stylem psaní, tak věřte, že tahle kniha vám sedne jako... Znáte to .

Pravém si tato kniha zaslouží 5/5!