ANO, PANE BOŽSKÝ

recenze

Ano, pane Božský (2024) 5 z 5 / zatoulane_knihy
Ano, pane Božský

Pozor možné spoilery.
Tohle byla moje druhá knížka od této české autorky. A musím říct, že se mi líbila víc než ANO, PANE ŘEDITELI.

Knížka je pojatá trošku jinak než jsem zvyklá a byla to příjemná změna. Samozřejmě je to čtení pro starší protože... No, PÁNI. Opět tu jsou tu podrobně popsány pikantní scény.

Mě osobně se líbila plynulost příběhu a kam to příběhově směřovalo.
Co mi tam ale nesedělo, bylo to velké bum na konci. Myslím, že by to šlo i jinak udělat, ale vůbec to neubralo příběhu. Jak jsem řekla, kniha mi přijde opravdu skvělá. Ze začátku, jsem, ale byla dost z toho všeho smutná, ale bez toho všeho by to nebylo ono.

Jen opět doporučuji číst knížku někde v soukromí , není to pro čtení na veřejnosti . Měli jsme zde více času přemýšlet kdo asi bude ten PAN BOŽSKÝ. Musela jsem udělat výjimku a podívat se do předu, kdy narážím na čtení příběhů z jeho pohledu.

Z muže, který je ještě větší workoholik než Adam (z knihy Ano, pane řediteli). A to je co říct. Obdivovala jsem tu Evinu toleranci a trpělivost, mě by to už všechno štvalo.
Je zajímavé vidět tu různé druhy výchovy a jak jim to může ovlivnit cestu života.