Cesta přehled

Cesta https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/493398/bmid_cesta-Rdd-493398.jpg 3 30 30

Žoldnéř série

Při rutinní cestě na svém létajícím drakovi přes Indický oceán Žoldnéř zabloudí. Narazí při tom na ostrov, o němž nemá žádné informace, což je vzhledem k pokročilým metodám navigace mnichů z Kráteru docela podivné. Žoldnéř se na tajemném ostrově setká s fascinujícím a neznámým světem plným fantastických tvorů. Zdánlivý ráj se však snadno může stát pastí plnou smrtelného jedu. A to nejhorší na Žoldnéře ještě čeká… Nové dobrodružství našeho hrdiny nás zavede na fantastickou a tajemnou cestu do míst, kde se snová atmosféra mísí se světem sci-fi.... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Crew

El viaje , 1995

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cesta. Přihlašte se a napište ho.

Lenka.Vílka
25.04.2023 2 z 5

Já si na začátku řekla: To je ale zajímavé. Zdržím se tady déle?
Autor: Tůdke nůdle, muha haha.
Škoda :(

jarynek
31.08.2022 2 z 5

Začátek s obřím pavoukem a hmyzáky nebyl nijak originální, ale ještě to šlo. To měl autor více rozvést, udělat nějakou zápletku a byl bych spolu se vždy výbornou kresbou spokojen. Bohužel zbytek knihy už byla změť ne dobře rozvitých nápadů. Tentokráte ani bonusy nebyly příliš zajímavé. Bohužel dosud jasně nejslabší díl.

FireOfFilth
22.07.2022 3 z 5

V další knize se Žoldnéř narazí na zajímavý ostrov, kde jsou ženy. Které nejsou tak úplně klasické ženy. Pak se něco stane a dostává se mu do rukou jakýsi amulet, který umí vyléčit akutní nemoc s ozáření. Dokonce se tu objeví i UFO. Ano ve světě žoldnéře se konečně přimíchali sci-fi prvky. Jinak je děj poměrně jednoduchý a nepřináší nic nového.
Bohužel i bonusová část je chudá.
Hodnotím 60%

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Cesta v seznamech

v dalších seznamech1x