Znamení Athény přehled

Znamení Athény https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215078/mid_bohove-olympu-znameni-atheny-215078.jpg 5 934 934

Chystá se velké setkání řeckých a římských polobohů. Posádka z Tábora polokrevných vyráží po moři na bitevním korábu Argo do Tábora Jupiter. Jejich plány však narušuje proroctví sedmi, které se začíná naplňovat. Skupina hrdinů se proto musí vydat do rodiště antických bohů, krajiny Mare Nostrum.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Znamení Athény. Přihlašte se a napište ho.

Ailee
05.02.2024 4 z 5

Tento díl jsem četla skutečně dloooouho. Hodně mi nesedlo, jak se tolik postav najednou mačká na jedné palubě a každá si snaží ukrojit svůj díl pozornosti a hrdinství. Všechno se tím tak nějak rozmělnilo. Teprve když začali víc pracovat jako tým, začalo mě to bavit více. Ale to jejich "já jsem tak neschopný a všichni jsou lepší než já" mě fakt štvalo. Zvlášť když si na svou "neužitečnost" stěžoval (byť v duchu) ale opravdu každý. Několikrát. Pořád tak trochu doufám, že se mi to "nelíbí" jen proto, že jsem to četla během své čtecí krize. Teď se ke čtení vracím s mnohem větší chutí, tak uvidíme.

RemiBlack
02.01.2024 4 z 5

2023/31
K Percymu Jacksonovi jsem se dostala trapně pozdě, ale teď si to rozhodně užívám. :) Znamení Athény byl další cool díl, i přestože jednotlivé knihy začínají být dost tlusté. Vážně je to čtivé. Doufám, že se letos pustím do pokračování!

Sauron
29.10.2023 2 z 5

Jo je to fajn, je to nesmírně čtivé a propracované, ale... Nevím ale z této série mám pocit že je to pořád stejné. Nepřekonatelný úkol, hrdinové trousí na každou stranu vtipné hlášky ale ,,uvnitř fakt bojí", bum prásk, úkol hotový, nikdo neumřel, akorát pár věcí se pokazilo aby bylo z čeho psát další knížku. Jo, trochu to karikaturuju, ale vlastně to je pravda. Bohužel.

Knižní novinky (14. - 21. 3.)

13.03.2013

Ocenění knihy (1)

2012 - Goodreads Choice Awards (Best Children's & Middle Grade)

Kniha Znamení Athény v seznamech

v Právě čtených3x