Zlomky a delenie přehled

Zlomky a delenie
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319127/zlomky-a-delenie-Aar-319127.jpg 5 2 2

Chceš porozumieť zlomkom? Naučiť sa desatinné čísla? Vieš, koľko zaplatíš, keď dostaneš zľavu 50 %? Pozri sa pod okienko a naučíš sa všetko o zlomkoch!

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zlomky a delenie. Přihlašte se a napište ho.

Kačaba79
20.06.2019 5 z 5

Půjčeno pro 10 letou dceru, aby pochopila zlomky a setkalo se to s velkým úspěchem. Kniha působí, jako pro "malé" a tak se nebojí do ní kouknout a odklápět, číst a až došla na konec, zjistila, že již chápe :o) Doporučuji hlavně konec již pro školáky.

evismaior
19.04.2018 5 z 5

90 % - pěkně udělané - jako základ se to dalo použít i pro předškoláka, ale ten už se pak nechytal - počítám, že víc to využijí děti, které se chystají na učení se zlomků - když dojde na dvanáctiny, sčítání a dělení zlomků, procenta, desetiny, setiny - už to začalo být na to, jak je to dětsky pestré docela komplikované. Ale v první, druhé třídě už by to mohl šikovný školák pobrat a forma podání je opravdu zábavná a názorná.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zlomky a delenie v seznamech