Život pochází ze života přehled

Život pochází ze života https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288968/bmid_zivot-pochazi-ze-zivota-GnV-288968.jpg 2 27 27

Výzva moderní vědě. Ranní procházky s Jeho Božská Milost AC Bhaktivedanta Swami Prabhupada. Bhaktivedanta Swami Prabhupáda.

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Bhaktivedanta Book Trust‎

Life comes from life

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Život pochází ze života. Přihlašte se a napište ho.

Miruneček
15.09.2022 2 z 5

Myslím, že toto vydání je jen takový opis knihy Prabhupáda, která je dle mého názoru brilantně napsaná. Jsou tu sice střípky do vyšších sfér, ale bohužel to asi většinu lidí odradí.

kirkpatrick
02.07.2022

Zařadil jsem tuto knihu do nedočtených. Přečetl jsem jen první část rozhovorů Prabhupády se svými žáky a částečně jen dopisy společnosti s nějakým vědcem, kde se dohadují o pravdivosti svého náboženství a na druhé straně vědeckého pojetí světa. Tyto rozhovory i dopisy jsou datovány kolem roku 1973. Myslím si, že se svět už posunul od té doby a z mého pohledu bych nezatracoval jak náboženství, tak ani vědeckou cestu. Některé věci mi zazněly hodně pomateně.

Metsästäjä
30.09.2020 1 z 5

První polovina knihy je o hádání se s vědci o tom kdo má pravdu, jestli on nebo oni za pomocí argumentačních faulů. Objevuje se tam můj oblíbený "protože vědci neví všechno, to znamená, že já musím mít pravdu".

No, nemusíš...

Druhá půl je autorův osobní pohled na víru. Kniha mě nikam neposunula. První půlku doporučuji přeskočit.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Život pochází ze života v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x