Záře hvězd přehled

Záře hvězd https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/536379/bmid_zare-hvezd-661abb1f1e976.jpg 4 22 22

Než nastane mír, zachvátí kočičí společenství nelítostné boje. Čtvrtý díl druhé série. Po zničení lesa a cestě plné útrap kočičí hrdinové konečně nalezli nový domov. Začínají ale problémy s vytyčením nových území klanů a také s hledáním náhrady za Měsíční kámen – místa, kde se kočky mohou spojit s Hvězdným klanem. Jaké nástrahy na ně v neznámém kraji číhají? Kdo potajmu spřádá zlověstné plány? Válečníci čekají na znamení z hvězd a už brzy pochopí, že hrozby doutnající uvnitř klanů mohou být stejně nebezpečné jako ty, jimž čelili v lese.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Albatros (ČR)

Starlight , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Záře hvězd. Přihlašte se a napište ho.

Bára2003
15.08.2022 5 z 5

Po menší nebo možná i větší pauze od Kočičích Válečníků jsem se ke čtení vrátila, chvíli mi trvalo zvyknout si na příběh z pohledu Ostrodrápa a zorientovat se v novém území klanů. Ale musím říct že příběh nezklamal vytáhl mě do děje a celou dobu nepustil. Mrzelo mě že se Veverka hádá s Ostrodrápem kvůli Jestřábovi a tak nějak jsem doufala že se usmíří. Dále mě mátlo promíchání klanů, skoro každý měl nějaký hlubší/blízký či příbuzenský vztah k někomu z jiného klanu. Bitva na konci byla velkolepá, přesně po tom adrenalinu jsem toužila.
Takže jak jinak hodnotit než 5*

chrudas
23.07.2022 5 z 5

Super, jako celá série válečníků. Já i moji kluci jsme si tuto sérii velmi oblíbili.

lucie3725
30.09.2021 4 z 5

Chvílemi jsem se ztrácela v popisu nového území kočičích klanů, takže jsem byla ráda za novou mapku, ale obecně čtvrtý díl nezklamal! Bavilo mě hlavně skvěle vypointované finále.

Knižní novinky (36. týden)

05.09.2021

Kniha Záře hvězd v seznamech