Zabíječ skavenů přehled

Zabíječ skavenů https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515147/bmid_zabijec-skavenu-CFd-515147.jpg 4 326 326

Warhammer - Gotrek a Felix série

Gotrek a Felix, hrdinové knihy Zabíječ trolů, se v druhém díle epické ságy snaží zachránit město Nuln před hrozbou krysích lidí, skavenů, kteří žijí ve stokách a snaží se svou temnou magií narušit samu podstatu říše. Pod vedením šedého věštce Tanquola jsou služebníci Rohaté krysy odhodláni svrhnout i tuto nejmocnější baštu lidství. Jako šanci mají dva dobrodruzi proti takovým silám? Dotisk druhé knihy ze série Gotrek & Felix ze světa Warhammer.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Polaris

Skavenslayer , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zabíječ skavenů. Přihlašte se a napište ho.

Dragonian
22.05.2024 3 z 5

Rozhodně lepší než předchozí díl. Je dobré, že se jedná o ucelený příběh v jednom městě, ale pořád mám pocit, že je rozkouskovaný jakoby do povídek. To mi na tom vadilo. Nemohl jsem se ani pořádně začíst.
Takže velice průměrná kniha.

Pan_Skala
17.05.2024 4 z 5

Oproti prvnímu dílu velké zlepšení díky tomu, že děj drží více u sebe a tím pádem se člověk snadněji dostane a udrží v ději. Jinak klasika Felix s Gotrekem zachraňují Nuln proti skavenům aneb jak mocenské ambice mezi skaveny pokazí dobrý plán a stejně nepomůže Gotrekovi najít slavnou smrt.

BigFous
25.03.2024 5 z 5

Lepší než první díl... Líbilo se mi, že se autor nezaměřil pouze na hlavní postavy, ale že velkou část knihy věnuje hezky do podrobna Skavenům. Hned jsem si ty pletichářský příbuzný Mistra Třísky oblíbil... Hybatelem děje jsou hlavně Krysáci a Gotrek s Felixem na jejich intriky musí reagovat což byl od autora super tah..

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zabíječ skavenů v seznamech

v Právě čtených4x