Zabije tě přehled

Zabije tě https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/473143/bmid_zabije-te-JXH-473143.jpeg 4 156 156

Maddie Ivesová série

< 2. díl

Grace Hughesová leží zkopaná na podlaze koupelny a snaží se popadnout dech. Už nemůže ignorovat prostou pravdu: musí odejít, jinak ji její násilnický partner zabije. Grace je vězněm ve vlastním domě, má však plán, jak se osvobodit. Pomůže jí seržantka Maddie Ivesová. Ta momentálně pracuje v týmu, který se specializuje na pomoc obětem domácího násilí. Jenže netuší, že žena k ní nebyla zcela upřímná a vše je mnohem horší, než se na první pohled zdá. Grace běží čas. Musí utéct, jinak zemře. Zabije tě je druhá kniha z nové detektivní série s mladou ambiciózní vyšetřovatelkou Maddie Ivesovou a věčně nabručeným inspektorem Harrym Blakerem.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Kalibr

He will kill you , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zabije tě. Přihlašte se a napište ho.

beruska
03.04.2024 4 z 5

Smutný příběh domácího násilí....

SilvieSisinka
30.03.2024 5 z 5

Drsné, čtivé.....jen pro drsné povahy.
Grace je vězněm ve vlastním domě,má však plán,jak se osvobodit.Pomuze ji seržantka Maddie.Ta pracuje v týmu,který se specializuje na pomoc obětem domácího násilí.

Kami33
21.03.2024 4 z 5

Pomalejší rozjezd než se vše pospojuje. Neumím se vžít do mentality týraných žen, proto mi chování Grace přijde dost zvláštní.

Nové mrazivé thrillery za výjimečné ceny

25.07.2021

Knižní novinky (18. týden)

02.05.2021

Kniha Zabije tě v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech6x

domácí násilí thrillery pro ženy

2020  85%Sleduje tě
2021  85%Zabije tě