Popelka přehled

Popelka https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246633/bmid_popelka-oaE-246633.jpg 5 118 118

Klasická pohádka s ilustracemi z dětského filmu. Překrásný barevně ilustrovaný příběh Walta Disneye.

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Egmont (ČR)

Cinderella

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Popelka. Přihlašte se a napište ho.

Janadvorackova
23.12.2022 5 z 5

Vzpomínám si, že mě jako malou zaujala ta obálka. Říkala jsem si "jak sakra může chodit v tak vorvanejch hadrech." Haha, úplně se mi to vybavilo :).
Každá holka by ráda nějakého toho prince. Jen málo která nepotká spíš smrdutého trpajzlíka :).

Covenant
21.10.2022 4 z 5

Trapné, kýčovité, povrchní, umělé, vykonstruované ..... a malým princeznám, se to tak líbí.

Metla
03.07.2021 4 z 5

Nedá se svítit, musím do hromady spokojených až nadšených hodnocení zapíchnout vidle, díky cácorce se čtyřmi otupenými hroty a nikoliv se třemi mimořádně nabroušenými, jak to vnímám já.
Vydání nakladatelství Egmont z roku 1995 je po výtvarné stránce průměrné a text je na tom stejně. Převod z filmového média do knižního se dle mého názoru úplně nepovedl, díky zkratkovitosti a z toho plynoucí občasné zmatenosti bylo večerní předčítání vlažné, vůbec jsem se do přednesu nedokázala položit. Slavná pohádka by si zasloužila epičtější a zároveň poetičtější verzi… a vůbec - kam se hrabou americké myši, dýně a všudypřítomná víla kmotřička na Juráška, Rozárku a Libušku Šafránkovou :-).
S přimhouřenýma očima přičaruji 50%, moje princeznička s růžovým mozkem trvá na pěti hvězdách, takže zase něco mezi: 70%

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Popelka v seznamech

v dalších seznamech2x