S diablom v posteli přehled

S diablom v posteli
https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/162845/s-diablom-v-posteli-162845.jpg 4 175 175

Lord Jarret Sharpe súhlasí s návrhom starej mamy Hetty Plumtreeovej, aby počas jedného roka viedol pivovar namiesto nej, a dokonca je ochotný vzdať sa hazardu, ak stará mama odvolá ultimátum, podľa ktorého sa mal do roka oženiť. Hráčska vášeň sa v ňom však znova prebudí, keď mu krásna a bystrá Annabel Lakeová, spolumajiteľka konkurenčného pivovaru, ponúkne stávku: ak nad ním vyhrá v kartách, Jarret jej pomôže postaviť na nohy upadajúci rodinný podnik; ak prehrá, strávi s ním noc. Zvodná Annabel Jarreta čoraz väčšmi priťahuje, a tak vidina výhry preňho ešte nikdy nebola lákavejšia... ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Slovenský spisovateľ

A Hellion in Her Bed , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize S diablom v posteli. Přihlašte se a napište ho.

bezzink
07.05.2024 5 z 5

Mne se tenhle dil libil moc. Annabel byla sverazna, drza a Jarred zas dost nakoukanec, ale v jadru mekota. Ostatne jako vsichni tihle “nicemove . :)) V knizce bylo celkem prevykricnikovano! Same hadky, vasen, jiskry, touhy. Za me ANO.

Kudík
26.10.2023 3 z 5

Druhorozený karbaník Jarret Sharpe a sládková Annabel Lakeová byla zajímavá dvojice, hlavně jejich počáteční sázka whistu pro dva. Byl to sympatický pár, ale několik výhrad jsem přesto měla, hlavně ohledně "mlžení" Annabel, i když označení lhaní je asi více na místě. Chápu příčinu i následek, ale na danou dobu by to asi tak jednoduše neprošlo a její bratr se švagrovou byli úžasní, jak se ke všemu postavili. Chybělo mi zde víc intrikaření babičky a rodiny, i když slabé záchvěvy proběhly, ale na první díl to prostě nemělo. Jsem zvědavá na zápletku a vyšetřování ohledně úmrtí rodičů a nepřekvapivě tuším protějšek Minervy. :) 3,5*

Ála1968
01.04.2023 4 z 5

Asi se nedá srovnávat první a druhý díl, protože každý byl z jiného prostředí.I tento měl své kouzlo,až na ty věci okolo piva, které mě moc nezajímali.Ale stále mi přijde, že jiné série jsou lepší. Přesto dám čtyři hvězdičky, protože Sabrinu miluji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha S diablom v posteli v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x