Všichni panovníci českých zemí - od roku 623 až po současnost přehled

Všichni panovníci českých zemí - od roku 623 až po současnost
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399792/bmid_vsichni-panovnici-ceskych-zemi-od-r-Jc9-399792.jpg 4 21 21

Encyklopedie je určena především dětem a mládeži a představuje poutavou formou všechna knížata, krále i prezidenty - od Sámovy říše po samostatnou Českou republiku. Unikátní portréty od malíře Jana Hory doplňují nejen samotné texty, ale i časové osy či infoboxy se zajímavostmi dané doby. Součástí knihy je i velký plakát panovníků a vládnoucích rodů.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Všichni panovníci českých zemí - od roku 623 až po současnost. Přihlašte se a napište ho.

Roni34
28.05.2023 4 z 5

Pro opáčko z dějepisu super. Doporučuji pro úplnost kombinovat ještě s jiným zdrojem, ale nejdůležitější fakta tu jsou hezky vypíchnuta. Členění super, přehledné, zajímavě podané, dostanete se až k současnému prezidentovi. Petra Pavla jsem tu ještě nečekala. Malé minus za ilustrace. Pan Havel a Zeman nejsou úplně vydaření.

luksky
20.05.2023 4 z 5

Bylo fajn si zopáknout naše dějiny. Pěkně udělaná encyklopedie.

crazyslunicko
19.01.2022 5 z 5

Publikace, která obsahuje všechny panovníky od počátků české země až po současnost. Obsahuje všechny důležité informace o panovníkovi - kreslená podobizna, od kdy do kdy žil, kdy vládl a nejdůležitější životní i politické události. Primárně je publikace určena pro děti a mládež, ale určitě si dějiny osvěží i dospělí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Všichni panovníci českých zemí - od roku 623 až po současnost v seznamech

v Právě čtených2x