Všechno jednou končí přehled

Všechno jednou končí https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/512243/bmid_vsechno-jednou-konci-8oG-512243.jpg 4 32 32

Každý potřebuje místo, kam se bude rád vracet Simona prožívá tajný románek se svým šéfem, jehož manželství se rozpadá. Najde si cestu i k jeho dvěma dětem a doufá, že zaplní prázdné místo ve velkém domě a vytvoří spolu šťastnou rodinu. Sama totiž opustila domov hned po střední škole, aby se vyhnula soužití s matčiným novým partnerem. Realita je však plná nečekaných zvratů stejně jako Simoniny vzpomínky na dospívání. Žádná nepříjemná situace ale netrvá věčně, vždy se najde řešení.... celý text

Romány Pro ženy Literatura slovenská
Vydáno: , Motto

Všetko sa raz skončí , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Všechno jednou končí. Přihlašte se a napište ho.

mysterygirl
17.10.2023 4 z 5

Za mě možná nejslabší příběh ze všech autorčiných knih. Přesto dávám 4* za ctivost

Januli
28.08.2023 4 z 5

Pro mě kniha na letní dovolenou či večer na terase u skleničky. Má vše co takový románek má obsahovat.

Pepina19
23.06.2023 3 z 5

Simona zažije spoustu událostí, které ovlivní její život, ale nakonec je vše zlé pro něco dobré. Přečteno na jeden zátah. Jednohubka na odpočinek.

Zatmění, Řeka času a další knižní novinky (17. týden)

23.04.2023

Kniha Všechno jednou končí v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x