Krvavá pomsta přehled

Krvavá pomsta
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402059/bmid_krvava-pomsta-yIN-402059.jpg 4 77 77

Virgil Flowers série

Vraždy podle seznamu Detektiv Virgil Flowers si myslí, že už ho nic nedokáže překvapit. Ale mýlí se. Je horká, vlahá noc a Flowersovi volá Lucas Davenport. Ve Stillwateru se našlo tělo se dvěma kulkami v hlavě – a citronem nacpaným do úst. Přesně jako tělo, které objevili minulý týden. Flowers chápe, že jde o jakýsi vzkaz – ale od koho? A hlavně proč jej zasílá? Čím víc se zaplétá do vyšetřování, tím si je jistější, že někdo vraždí podle seznamu – a tento seznam může obsahovat ještě mnoho jmen. Kdyby tak jenom dokázal přijít na to, co oběti spojuje…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

Heat Lightning , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Krvavá pomsta. Přihlašte se a napište ho.

jprst
01.09.2022 4 z 5

Sice poněkud horší než první část této série, ale stále velice slušný nadprůměr. Dobře vymyšlená zápletka, svižný děj, dostatek napětí místy odlehčený náznakem černého humoru, za mne prostě spokojenost.

Laf
30.03.2019 3 z 5

Příběh byl zajímavý, jen mi nesedl styl, jakým je to psané. Strašně rychlé skoky od jednoho k druhému.

ivoiro
12.08.2018 4 z 5

Tak nějak váhám mezi třemi a čtyřmi hvězdami. Nakonec za 4. Kniha byla slabší než první díl.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Krvavá pomsta v seznamech

v Právě čtených1x