Neklam svoje srdce přehled

Neklam svoje srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112197/neklam-svoje-srdce-112197.jpg 4 195 195

Viking Haardrad Family série

< 3. díl

Zranený Selig sa uchýli na panstvo Gronwood, kde žije krásna Dánka Erika. Je však považovaný za keltského špióna a ocitne sa vo väzení, kde ho kruto zbičujú. Selig prisahá svojej väzniteľke pomstu. Lenže, ako to už v takýchto príbehoch býva, všetko dopadne úplne inak...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Surrender My Love , 1994

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Neklam svoje srdce. Přihlašte se a napište ho.

Senza Jenka
dnes 3 z 5

(SPOILER) Celá ta záležitost se Seeligovým uvězněním a bičováním byla spíš nešťastná shoda okolností.
Dost mě znechutilo, jakým způsobem se jí snažil pomstít. Řetězy, ponižování, výhrůžky... Hnusné. Byl odjakživa k ženám milouš, tak to nedokázal dělat dlouho, ale já si nemyslím, že absence fyzických ran omlouvá rány psychické. Za to * dolů.

Ála1968
12.04.2023 5 z 5

Krásný příběh plný lásky, romantiky a nenávisti.Ale musím říct, že druhý díl o Kristen se mi líbil víc.

petraj30
26.08.2020 4 z 5

Byl to moc krásný příběh, ale všechny strasti jsem prožívala s hlavní hrdinkou. Erika se provinila na začátku knihy a vezlo se to s ní celou dobu, bylo mi jí moc líto a myslím, že byla pokořovaná daleko víc než Selig, a Selig si prostě nenechal nic líbit. I když se mi celkem líbil, toho trýznění z jeho strany bylo přece jen trochu moc.
Mám moc ráda středověké romány s rytíři nebo Vikingy, tady to prostředí bylo moc pěkně popsané.
Bohužel nemám možnost přečíst si předešlé díly, možná je ten druhý ve slovenském jazyce. Je to sice hodně blbý, ale v angličtině tomu rozumím víc než ve slovenštině:-/:-(
Sestra Seliga Kristen, mi celkem vadila, pořád do všeho strkala nos. Možná kdybych si přečetla i její příběh, třeba bych ji snáze pochopila.
Jinak to bylo moc povedené.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Neklam svoje srdce v seznamech

v dalších seznamech1x