Vezmi si mé srdce přehled

Vezmi si mé srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/520357/bmid_vezmi-si-me-srdce-651d2aca9eccd.jpg 4 38 38

Lásku si koupit nemůžeš... ale zachránit se dá. Wren všichni považují za moc organizovanou. Ale když do kavárny vejde Asher, kluk k nakousnutí, pravidla letí z okna. Asher je okouzlující… a taky ho pěkně napálila holka, se kterou si dlouho psal. Wren se impulzivně rozhodne, že se bude tvářit, že to ona je ta, na kterou čeká, a zachrání ho před trapasem. Najednou předstírá, že randí s klukem, o kterém nic neví. A je to boží. Brzy už kvůli Asherovi porušuje další a další ze svých pravidel. Ale odpustí jí, až se dozví, že není ta, za kterou se vydává?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Borrow My Heart , 2023

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vezmi si mé srdce. Přihlašte se a napište ho.

PetraBery
včera 3 z 5

Wren je mladá dívka, která má seznam zásad, za jakých podmínek nerandit s kluky, aby jí nezlomili srdce. Jednoduchá romantika pro dospívající, za psa Beana hvězda navíc.

Renike
09.05.2024 3 z 5

Kdyby ne útulek a Bean, dala bych asi o jednu hvězdičku méně. Občas ještě young adult přečtu, ale už asi to dělat nebudu. Jednoduchá, sice milá, ale pro mě nic extra ta kniha nedala.

MishRarach
05.02.2024 5 z 5

Kasie West mě nikdy nezklame. I tady jsem si hlavní hrdiny zamilovala a s radostí s nimi strávila den.

Beren a Lúthien, Láska z jiného života a další knižní novinky (47. týden)

19.11.2023

Kniha Vezmi si mé srdce v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x