Stav sa o jej srdce přehled

Stav sa o jej srdce
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423947/bmid_stav-sa-o-jej-srdce-YTy-423947.jpg 4 13 13

Veľkostatok Belle Meade série

< 3. díl

Román Stav sa o jej srdce, ktorý sa odohráva na pozadí skutočného príbehu nashvillského statku Belle Meade a pôvodného súboru Jubilejných spevákov z Fiskovej univerzity, je úchvatným ľúbostným príbehom o túžbe po spravodlivosti a navrátení cti v období amerických dejín, keď boli tieto hodnoty neisté a dali sa vybojovať len ťažko. Sylas Rutledge, nový vlastník Severovýchodných železníc, investoval do tohto projektu všetko, tak trochu aj preto, lebo v ňom vidí výzvu. Viac než čokoľvek iné sa však usiluje očistiť otcovo meno. Kľúč k Syovmu úspechu drží jediný muž – generál William Giles Harding z nashvillského statku Belle Meade. Lenže kým Hardingovi je blízke šampanské a plnokrvníky, Syovi naopak pivo a býky.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , i527.net

To Wager Her Heart

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Stav sa o jej srdce. Přihlašte se a napište ho.

pip11
11.04.2020 5 z 5

Třetí závěrečný díl ze série Belle Meade. Příběh se odehrává v roce 1871 v Nashville. Spojení skutečných událostí s fikcí v této knize, se spoustou historických detailů, je velmi povedené. Objeví se zde vlakové neštěstí, Fisk univerzita pro osvobozené a mnoho dalšího. Knihu jsem si příjemně vychutnala, styl psaní je moc příjemný. Tento díl se mi líbil nejvíce, je to velmi krásný příběh.

Knižní novinky (48. týden)

24.11.2019

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Stav sa o jej srdce v seznamech

v Právě čtených1x