Získaj si jej priazeň

Získaj si jej priazeň https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/323839/bmid_ziskaj-si-jej-priazen-a6J-323839.jpg 4 24 7

Veľkostatok Belle Meade série

Maggie Lindenová, talentovaná jazdkyňa, ktorej predsudky spoločnosti nedovoľujú pretekať, si zaumieni, že jej kôň sa stane šampiónom. Jediný muž, ktorý jej v tom môže pomôcť, však prisahal, že s dostihmi už nikdy nebude mať nič spoločné. Ír Cullen McGrath nedávno zanechal úspešný život v Anglicku, pretože sa zaplietol do dostihového škandálu, ktorý ho takmer zruinoval, a v Nashville hľadá nový začiatok. Dúfa, že si tam kúpi pozemok a začne farmárčiť. Od dostihov sa však chce držať čo najďalej. Začať odznova však nie je také ľahké, ako si myslel. Najmä potom, čo mu otec Maggie Lindenovej dá ponuku, ktorú by nemal prijať, no zároveň nedokáže odmietnuť. Maggie si je istá, že jej kobyla Bourbon Belle má na to, aby zvíťazila v prvom ročníku dostihov Peyton Stakes, ktoré ponúkajú najväčšiu odmenu, akú kedy v Amerike vyplatili. Aby mala šancu dokázať to – a zároveň aby zachránil farmu Linden Downs pred dražbou – Maggin starnúci otec urobí výmenný obchod. Dohoda však zahŕňa malý, nepríjemný detail: Maggie sa musí vydať za muža, ktorého vôbec nepozná. Muža, akého by si sama nikdy nevybrala.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , i527.net

To Win Her Favor , 2015

Anna-Soltysova
23.01.2021 5 z 5

Prekrásna kniha, autorka píše pútavo. Je to príbeh, ktorý vás drží v napätí a núti vás pokračovať v čítaní, príbeh, ktorý je miestami smutný, ale v zápätí povzbudí a dodá nádej v lepšiu budúcnosť.

miajane
20.07.2020 5 z 5

Hoci všetky romány od Tamery Alexander milujem, táto mi prirástla k srdci o maličký kúsok viac než ostatné a zatiaľ si drží svoje prvenstvo. Nebudem asi jediná, keďže prvé vydanie je beznádejné vypredané.

Peťa2110
04.01.2020 5 z 5

Túto knihu som si vybrala kvôli téme s koňmi a neľutujem práve naopak vrelo odporúčam. Kniha je jednoducho úžasná. Je tam síce veľa smutného ale aj mnoho nádeje. Jediné čo mi bohužiaľ vadilo bolo strašne veľa chýb v knihe od skloňovania po preklepy ktoré boli dosť rušivé.

pip11
19.06.2019 5 z 5

Další z moc pěkných příběhů. Doba plná rasismu a předsudků, ale také dobrých lidí, krásné přírody a koňských dostihů. Cullen a Maggie mají předem dohodnutý sňatek. Jejich postupné sbližování a poznávání, je plné složitostí ale také rostoucí náklonnosti.

Tohru-
13.05.2018 5 z 5

Jedna z najkrajších kníh, aké som kedy čítala

modranka
12.01.2018 5 z 5

Hoci je príbeh zaradený do série Belle Meade, netýka sa úplne tohto žrebčína. Len je pár vetami spomenutý. Takže môžete pokojne čítať, ako sa vám chce. Spája ich síce pár negatívnych postáv, ktoré sa zrejme vyvíjajú v rámci Kuklux-Klanu, ale tie nie sú až tak podstatné pre hlavnú líniu deja.
Anotácia je výstižná, netreba ju rozvíjať. Príbeh je spracovaný hodne realisticky, čo mu dodáva na vierohodnosti. Aby ste mali predstavu o čom autorka píše, ťuknite si na túto stránku... https://bellemeadeplantation.com/
Vydavateľa by som chcela požiadať, aby sa zameral na knihu To Mend a Dream, ktorá je mimo série, no je to samostatný príbeh o Savannah Darbyovej. Životné osudy tejto postavy sa rozbehli práve v knihe Získaj si jej priazeň.
A ešte jednu poznámku k prekladu: Ako sa môže muž "vydať" za ženu? (9. kapitola) - To považujem za veľmi silný lapsus. A osobné zámeno Váš, Vám a pod. to už ani nekomentujem.

Ewinky
24.12.2016 5 z 5

Překrásná kniha, navíc vhodná nejen pro milovníky romantiky, ale i koní. Škody, že knihy autorky vychází jen na Slovensku, ale aspoň tak. Nemůžu se dočkat dalších.

koně láska pro ženy

Tamera Alexander
americká, 1961
2016  85%Zašepkaj jej meno
2016  88%Získaj si jej priazeň
2017  85%Nezmazateľný dojem
2019  88%Stav sa o jej srdce
2018  83%Výnimočná krása

Kniha Získaj si jej priazeň je v