Večné hľadanie přehled

Večné hľadanie https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/208803/bmid_vecne-hladanie-208803.jpg 4 77 77

Joy Adamsonová patrí k pionierom, no nemá nič spoločné s voľakedajšími americkým pioniermi, čo na vozoch pokrytých plachtovinou a ťahaných štvorzáprahom prichádzali do divočiny klčovať lesy – hoci aj ona strávila väčšiu časť života v nehostinnej divočine. Jej však šlo o to, aby našla nový spôsob, ako pozerať na svet okolo nás a lepšie chápať ostatné tvorstvo.... celý text

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Obzor (SK)

The Searching Spirit , 1977

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Večné hľadanie. Přihlašte se a napište ho.

Hakate
03.09.2022 5 z 5

Další nádherná kniha z pera Joy Adamsonové.
Tentokrát jsem prvně viděla film a pak až knihu četla, což mi na zážitku neubralo.

KristynaKohleo
05.12.2020 5 z 5

Jedna z nejdojemnejsich knizek, ktere jsem kdy cetla. Ale me dojimaji vsechny autorciny pociny. Muzu je cist stale dokola.

JiříŠkorpík
20.08.2020 4 z 5

V knize jsou především osobní autorčiny zážitky, zkušenosti a poznatky, které byly pro mě zajímavé, protože si všímala věcí, které ostatní "cestovatelé" pomíjí. Na druhou stranu vše je psáno jako by bez emocí, což je asi tím, že se jedná o poskládané střípky, které nebyly na samostatnou knihu. Každopádně je to jen má domněnka, protože jiné autorčiny knihy jsem nečetl.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Večné hľadanie v seznamech

v dalších seznamech2x

zvířata, fauna člověk a zvíře

Joy Adamson
rakousko-uherská, 1910 - 1980