Vatikánské promluvy s humorem přehled

Vatikánské promluvy s humorem https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/109022/mid_vatikanske-promluvy-s-humorem-66051c5e73075.png 5 6 6

Nedělní zamyšlení kardinála Špidlíka jsou publikací doposud nevydaných promluv, které pronesl ve Vatikánském rozhlase. Jeho umění rozsévat Boží slovo uvádí do základů, které poslouží kazatelům i posluchačům slova. První kniha, která vychází posmrtně, podtrhuje Špidlíkovo typické charizma: hovořit o existenčních tématech s moudrým a konkrétním nadhledem.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vatikánské promluvy s humorem. Přihlašte se a napište ho.

Chesterton
29.04.2024 audiokniha 5 z 5

Když jsem krátké (osmiminutové) inspirace jezuity a kardinála poslouchala (jako prodloužení Velikonoc, co prý dnes už lidem nic neříkají:) nejčastěji mě napadlo, že Tomáš Špidlík byl v nejlepším smyslu slova "stará škola".
Nejen v humorných úvodech a vsuvkách se odráží pestré vrstvy a hlubiny dnes už často tolik zasuté pravdy a moudrosti. K naší velké škodě jako lidské společnosti každoročně spíš vítězí "velikonoční vajíčko jako průmyslová dekadence".
Ostatně svědčí o tom i minimum hodnocení zde.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vatikánské promluvy s humorem v seznamech

v Právě čtených1x