Zlomyseľná vdova přehled

Zlomyseľná vdova https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112708/zlomyselna-vdova-112708.jpg 4 89 89

Vanza série

Kto prenasleduje krásnu Madeline, o ktorej sa šíria klebety, že zniesla zo sveta svojho muža? Je to duch jej mŕtveho manžela, ktorého vraj vlastnými rukami zavraždila a kvôli ktorému jej prischla prezývka Zlomyseľná vdova? Zdá sa, že za všetkým je tajomná filozofia vanza a tak sa Madeline vyberie do londýnskeho centra zábavy za tajomným majstrom tejto filozofie… Česky vydáno pod názvem Černá vdova.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zlomyseľná vdova. Přihlašte se a napište ho.

vcielka
27.07.2023 3 z 5

Priemerne napisana knizka. Ale tej Vanze vobec nechapem. Vanza sem vanza tam. Velmi mi to liezlo na nervy. Robili zo seba vanza hrdinov a pritom nijak v podstate od inych nevanza ludi ani nevynikali. Keby autorka vynechala vanza blbost, knizka by sa podla mojho nazoru citala lepsie.

Han-nah
28.05.2021 4 z 5

Knize nechybí napětí, ale ani romantika a láska. Gentleman Artemis Hunt a tzv. "Černá vdova" Madelin, oba mají svá tajemství a nějaký záměr. Osud je však svede dohromady a společnými silami bojují . Děj umocňuje doba, pánské kluby, kočáry, vyjížďky, plesy, ale i tajná zákoutí, zlodějíčci, různé pochybné tlupy. Hlavně ale, kdo jsou to "Vanziáni" a jejich "Kniha tajemství", ke kterému se hledá klíč. "Najde se?"

Kudík
20.03.2021 4 z 5

Celkem nechápu, že Madeline přezdívali "Černá vdova", čekala bych to až tak od 2.-3. zesnulého manžela. Je zde velká podobnost s titulem "Nebezpečná láska", a to část zápletky s pomstou Artemise. Oba hlavní hrdinové jsou opět svým způsobem mimořádní, přesto mi tento díl přišel zatím nejslabším v sérii, ale s nejlepším popisem tajných cest a místností.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zlomyseľná vdova v seznamech

v dalších seznamech2x