K výšinám císařského trůnu přehled

K výšinám císařského trůnu https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/196341/bmid_k-vysinam-cisarskeho-trunu-y1g-196341.jpg 4 51 51

Píše se rok 1354 a před římským a českým králem Karlem stojí poslední úkol jeho politické kariéry – korunovace císařem. Ale než se tak stane, musí rozhodnout v choulostivé záležitosti míru mezi Anglií a Francií, získat souhlas papeže Inocence a překonat odpor svého úhlavního nepřítele vládce Milána kardinála Viscontiho. Proto se ještě před Karlovou korunovační jízdou do Říma vydává do Itálie jeho tajný agent dominikánský mnich Pavel. Domnívá se, že cesta do země jeho studentských let bude tentokrát pouhým výletem, ale brzy se přesvědčí, že ve skutečnosti na něj doslova na každém kroku číhá nebezpečné dobrodružství…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize K výšinám císařského trůnu. Přihlašte se a napište ho.

jarin58
17.09.2023 4 z 5

I přes nepravdivou informaci hned na začátku,ohledně úmrtí druhé ženy Anny při porodu jsem byl spokojen.

helenkan
01.04.2021 3 z 5

Moje první od autora. A jsem spokojená.

pepa3rd
15.09.2020 3 z 5

Každý díl se zlepšuje (nebo jsem si už zvykl), ale stále je to spíše velmi napínavé vyprávění před spaním, než plnohodnotný román, což je obrovská škoda. Stálo by za to rozvinout charaktery a rozpracovat detaily. Určitě ale budu číst dál. 70 %

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha K výšinám císařského trůnu v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x