V lesích přehled

V lesích https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/538332/bmid_v-lesich-66428d16925ff.jpg 4 862 862

Přichází detektiv s vraždou na krku a kostlivcem ve skříni… Tělo brutálně zavražděné dvanáctileté dívky, objevené v blízkosti archeologického naleziště, přivede do irského městečka Knocknaree dvojici vyšetřovatelů z Dublinu. O podezřelé není v tomto případě nouze. Že by se kdosi snažil zabránit plánované stavbě dálnice? Nebo někomu ležela v žaludku slibná budoucnost talentované baletky? A co když tu vrah nezabíjel poprvé? Před dvaceti lety v nedalekém lese nadobro zmizely dvě děti a tahle neobjasněná tragédie tíží i srdce a mysl detektiva Roba Ryana, který má s kolegyní Cassie nový případ na starost. Pohřešované děti byly totiž jeho nejlepšími kamarády, jenže on se tehdy z lesa na rozdíl od nich vrátil. A tak teď vlastně řeší případy dva… Autorčin debut se stal v žánru kriminálních thrillerů senzací roku 2008 a získal cenu E. A. Poea. Je prvním svazkem úspěšné knižní série a předlohou kriminálního seriálu Dublin Murders.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: audiokniha , OneHotBook

In the Woods , 2007

Interpreti: Petr Jeništa

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize V lesích. Přihlašte se a napište ho.

ZuzanaZ83
17.05.2024 4 z 5

Temná detektivka řešící nález těla dvanáctileté nadějné baletky. Detektiv Rob se spolu se svými kolegy vrací do místa svého dětství.
Podivné temno se vine nejen vyšetřováním.

janamaluveckova
01.01.2024 5 z 5

Ač prvotina, rozhodně jedna z nej- autorčiných knih. Pokud máte rádi pomalé tempo, hloubku, popisy vztahů, duševních pochodů atd., budete nadšení. Kdo chce rychlovku a la Nesbo, ať hledá radši jinde. Moc se mi líbilo, jak někdo někde o autorce napsal, že její detektivky jsou pro čtenáře, co nečtou detektivky. Bingo.

Tyet
20.12.2023 5 z 5

Výborná detektivka, jako téměř všechny od téhle chytré a vtipné autorky

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (3)

2008 - Barry Award (Best First Novel)
2008 - Anthony Award (Best First Novel)
2008 - Edgar Allan Poe Awards (Best First Novel)

Kniha V lesích v seznamech

v Právě čtených10x