Poslední slova přehled

Poslední slova https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/508850/bmid_posledni-slova-mLM-508850.jpeg 4 77 77

Poslední slova série

Láska. Zrada. Rodinná tajemství. Mladší sestra Olivie Carsonové, šestnáctiletá Lily, je těhotná. Je nucena k tomu, aby si vybrala – potrat, nebo adopci. Dívka se ale rozhodne raději utéct z domova a nikdy se už nevrátit. Olivii však pravidelně jednou za rok posílá obrázek svého syna Joshe, a to až do jeho třinácti let. Tehdy se zničehonic na prahu Oliviina domu objeví sám Josh. Je vyděšený a má u sebe notářsky ověřené prohlášení od Lily, které začíná slovy: „V případě, že se ztratím…“ Chlapec má problémy s mluvením, ale krásně maluje. Za jeho obrázky se skrývá děsivé svědectví. Proč se najednou objevil a co se stalo s jeho matkou?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

No More Words , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poslední slova. Přihlašte se a napište ho.

micha-ella
30.04.2024 3 z 5

Knížku jsem měla půjčenou z knihovny. Nic jsem o ní předem nevěděla, anotace i komentáře si vždy nechávám až po přečtení. Až u poslední kapitoly mi docvaklo, že se jedná o sérii, ale naštěstí o první díl, proto jsem ho hned na začátku neopustila, jako omylem půjčený třetí díl knížky Všechno, co dáme. Prokousávala jsem se Posledními slovy pomalu a bez chuti, pokračování mě už nezajímá, nemám tyto umělé zvraty v ději ráda.

čef
25.04.2024 3 z 5

Pro mne až příliš podobné mnoha dalším psycho thrillerům. Pitvají se vztahy mezi rodinnými příslušníky a hledají se příčiny současného problému, zde je to z ničeho nic se objevivší synátor jedné z dcer, která je nezvěstná po mnoho let. Vyplouvají další tajemství a je to nuda. Nakonec se přidá první kapitola dalšího dílu, aby se měli čtenáři, kromě mne, na co těšit.

vendy6619
01.04.2024 2 z 5

2,5*
Jdu proti davu. Mě to prostě nebavilo. Postavy mi šíleně lezly na nervy, ty jejich výstřelky občas byly trest.
Za mě spíše ne! Asi už od těchto typů knih čekám něco víc.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Poslední slova v seznamech

v Právě čtených2x