Vykúpenie přehled

Vykúpenie https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416162/bmid_vykupenie-UNN-416162.jpg 4 155 155

Elena Gilbertová umiera. Strážkyne jej však ponúknu výnimočnú šancu začať úplne odznova. Od chvíle, kedy sa Elena prvý raz stretla s bratmi Salvatoreovcami, spôsobil ich milostný trojuholník nekonečný rad úmrtí a deštrukcie. Ak sa Elena dokáže vrátiť do okamihu, keď sa prvýkrát stretla s Damonom a Stefanom, a zabrániť tomu, aby zabíjali ľudí, bude žiť. Bude Elena schopná obetovať vlastné šťastie vyššiemu dobru a vzdať sa oboch bratov navždy? Alebo je ich smutný osud už dávno dopredu určený?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (SK)

Unmasked - The Vampire Diaries: The Salvation , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vykúpenie. Přihlašte se a napište ho.

Teddy2023
27.12.2023 4 z 5

Přečteno před dlouhou dobou, ale jednalo se o moc pěkný díl s překvapivým závěrem

vercatko20
26.09.2023 3 z 5

Zajímavý konec.
Konečně se knižní sobecká (záměrně píšu "knižní", protože seriálová je cokoliv, ale sobecká ne) Elena rozhodne správně a pochopí, že celou dobu šlo hlavně o lásku mezi oba bratry.

Když by tímhle stylem byla psaná celá série, pár dílů by ode mě rozhodně nedostalo hodnocení "odpad". Tento díl mě celkem bavil, opravdu.
Ale stejně jsem svým způsobem ráda, že už mám celou 17 dílnou sérii za sebou! :))

simca9342
09.07.2023 5 z 5

Přečtená před lety na střední.

Hodnocení série: Život na střední nemusí být nuda, když máte kolem sebe upíry! Touha po lidské krvi je silná a chce vůli , ale ovládat se, když na upíra přijde hlad jde opravdu těžko. To zjistí Elena - středoškolačka a s ni dva bratři Damon a Stefan. Boj proti temnému zlu začal...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vykúpenie v seznamech

v dalších seznamech4x

pro dospívající mládež (young adult)

Lisa Jane Smith
americká, 1965