Účinkujúci přehled

Účinkujúci https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/455002/bmid_ucinkujuci-urF-455002.jpg 4 37 37

Kait Whittierová píše stĺpčeky pre dámsky časopis. Práca a už dospelé deti sú pre ňu všetkým. Po dvoch skrachovaných manželstvách sa však novému vzťahu oblúkom vyhýba. Náhodou sa zoznámi s televíznym režisérom Zackom Winterom a zrazu jej život získa nový rozmer. Inšpirovaná životným príbehom svojej nezlomnej starej matky napíše námet na seriál. Ten na Zacka Wintera nesmierne zapôsobí. Kait sa zrazu ocitá v osobitom svete hercov a filmového priemyslu. So Zackom nájdu úžasnú a schopnú režisérku, výstrednú mladú scenáristku a angažujú slávnu herečku zo zlatej éry Hollywoodu, ktorá sa vyrovnáva s tragédiou a žije samotársky. Do seriálu obsadia aj mladého a úspešného herca, ktorý sa otočí za každou sukňou, neznámu talentovanú hviezdičku aj príťažlivého, ostrieľaného legendárneho umelca. Kait sa s účinkujúcimi postupne zbližuje a stanú sa jej druhou rodinou. Čaro nakrúcania seriálu preruší najhorší okamih, akému môže matka čeliť. Neobyčajný román odhaľuje silu ukrytú v ženách po celé generácie. Silu, ktorá im odnepamäti pomáha prekonávať životné prekážky.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

The Cast , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Účinkujúci. Přihlašte se a napište ho.

ErčaV.
02.11.2022 4 z 5

Krásný příběh , který není jako med. Kniha se četla velmi dobře.

ikul
21.05.2022 4 z 5

Příběh ženy, jejíž děti žijí svým životem, a ona si se svým bez nich neví rady. Rozhodne se napsat námět na seriál a tím se dostane do úplně jiného prostředí, které jí změní život. V této knize D. Steel to všechno tak nějak rychle klouzalo a přes dvě smutné události to úspěšně doklouzalo k happyendu.

jitkapeldova
21.05.2022 3 z 5

Pěkný příběh, jen ne úplně můj šálek kávy..
Po přečtení knihy Jako v pohádce jsem asi čekala malinko víc.
Přišlo mi to tak trochu honem sem honem tam..

Knižní novinky (49. týden)

29.11.2020

Knižní novinky (21. týden)

17.05.2020

Kniha Účinkujúci v seznamech