Pan Cavendish, jestli se nemýlím přehled

Pan Cavendish, jestli se nemýlím
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212276/mid_pan-cavendish-jestli-se-nemylim-212276.jpg 4 172 172

Two Dukes of Wyndham série

< 2. díl

Lady Amelii Crowlandové závidí celá londýnská smetánka – je totiž zasnoubená se samotným vévodou z Wyndhamu!

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pan Cavendish, jestli se nemýlím. Přihlašte se a napište ho.

Mirka2778
08.11.2023 3 z 5

Druhý díl mě bavil víc, než první. Thomas je rozhodně větší sympaťák, než Jack. Ale zklamaly mě pasáže kopírované z prvního dílu.

kacenka6144
03.11.2023 3 z 5

Pokud čtete oba díly série hned za sebou jako já, tak čtení této knížky nebude trvat zase tak dlouho, protože část je stejná jako první díl. A to do slova a do písmene.Takže tyhle pasáže rychle přeskáčete a snažíte se věnovat pouze Thomasovi a Amélii. A není to zase až tak špatný příběh. Jenom ten počet stran mohl být vlastně poloviční nebo to mohla být celé jenom jedna kniha.

Senza Jenka
28.07.2023 3 z 5

Popsat stejné období a stejné události z pohledu jiného člověka může být zajímavé. Tady bohužel uškodilo, že hlavní hrdinové byli přítomni prakticky všemu i v předchozí knize. Pohled do jejich hlavy tak nedokáže dostatečně vyvážit fakt, že 2/3 knihy obsahují prakticky totéž. Thomas je obdivuhodný charakter a jeho vztah k Amélii byl uvěřitelný.
Co mi přišlo úplně nesmyslné, je ta záležitost s majetkem. Pokud Thomasův otec nebyl právoplatný vévoda, pak továrny, které vyženil, nepatří do Wyndhamovského impéria, ale jemu a po jeho smrti jeho synovi. Thomase tedy rozhodně nelze označit za nemajetného.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pan Cavendish, jestli se nemýlím v seznamech

v Právě čtených3x