To bylo tvé jméno. 02 přehled

To bylo tvé jméno. 02 https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/421648/bmid_to-bylo-tve-jmeno-2-C9S-421648.jpg 4 171 171

To bylo tvé jméno série

"Cesty osudu jsou nevyzpytatelné. Pokračování slavného příběhu pro milovníky anime a mangy. Už několik měsíců si Taki vyměňoval tělo s Micuhou, ale to nečekaně skončilo. Přesto není schopen zbavit se přetrvávajících vzpomínek na městečko, v němž nikdy nebyl, a na dívku, s níž se nikdy nesetkal – a proto se vydává najít podhorskou oblast, kde Micuha žije. Jako jediné vodítko mu k tomu slouží pouhých několik skic krajiny, které zpaměti načrtl. Zdá se to jako marná, bláhová výprava, ale dovede ho k realitě, která je ještě neuvěřitelnější, než cokoli, co dosud zažil…... celý text

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , Egmont (ČR)

君の名は (漫画) - Kimi no na wa, p.2 , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize To bylo tvé jméno. 02. Přihlašte se a napište ho.

ElessaRiverbow
25.03.2024 5 z 5

V tomhle díle je už více akce a rozhodě více emocí. Chvílemi jsem neměla daleko od pláče a je mi jasné, že u dalšího dílu budu brečet jako želva (stejně jako pokaždé brečím u filmu). Celé je to opět famózně nakreslené.

Petkona
13.11.2022 4 z 5

Moc příjemné pokračování velice povedené série.

Berulidemknihy
10.05.2022

Místy jsem se ztrácela, ale i tak mě čtení bavilo a jsem natěšená na třetí díl. Doufám, že si zachová standart:)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha To bylo tvé jméno. 02 v seznamech

v Právě čtených1x