To bylo tvé jméno. 03 přehled

To bylo tvé jméno. 03
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491518/bmid_to-bylo-tve-jmeno-03-ScA-491518.jpg 4 155 155

To bylo tvé jméno série

< 3. díl

Červené nitky osudu se konečně spétají. Uzavření slavného příběhu pro milovníky anime a mangy. Vše směřuje k dramatickému závěru. Aby Taki zachránil Micuhu a její rodné městečko Itomori před ničivým dopadem komety, spojí síly s jejími středoškolskými kamarády a uvedou do pohybu neslýchaný plán. Jenže co když si její otec v pozici starosty postaví hlavu a nebude chtít spolupracovat? Dokáže Taki s přáteli odvrátit katastrofu? Mají s Micuhou šanci na společnou budoucnost? Krajinu halí stín, světy se prolínají a nastává chvíle osudového rozhodnutí.... celý text

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , Egmont (ČR)

君の名は。(Kimi no na wa) , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize To bylo tvé jméno. 03. Přihlašte se a napište ho.

Lovehorses365
13.05.2024 5 z 5

Tak ale...
Ten konec!!!!!!!!

ElessaRiverbow
27.03.2024 5 z 5

Přesně jak jsem očekávala po dočtení předchozího dílu, tohle se bez slz neobešlo (ve skutečnosti jsem brečela pomalu od první stránky). Velmi nádherné zakončení, hlavně konec kdy jsou oba hrdinové už starší, mi přijde více propracovaný než jak ho znám z filmu. Opět nádherná kresba.

Uma
12.12.2023 5 z 5

Nejsmutnější závěr, který k této sérii mohl být..

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha To bylo tvé jméno. 03 v seznamech

v dalších seznamech5x