Vévodkyně přehled

Vévodkyně https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62114/bmid_vevodkyne-9RB-62114.jpg 4 141 141

Když nezkušená Claire potká skotského vévodu, je okamžitě fascinována jeho krásou a šarmem, a na vrcholu štěstí, když ji vévoda požádá o ruku. Odjíždí na jeho tajemstvími opředené rodinné sídlo na pochmurnou skotskou vysočinu. Zde se seznámí se slavným cestovatelem kapitánem Bakerem, a ten v ní teprve vzbudí skutečnou lásku. Claire trápí nejen kapitánova tajemná minulost, ale i vévodova sobecká lhostejnost a jeho despotická matka. Kapitán však nabídne řešení – požádá Claire, aby se rozhodla mezi ním a vévodou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Duchess , 1992

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vévodkyně. Přihlašte se a napište ho.

terka95
01.02.2024 2 z 5

Knihu jsem četla několik měsíců, což asi hovoří za vše :D děj byl zdlouhavý, postavy mi nebyly příliš sympatické, nedokázala jsem se vůbec začíst.. hodně průměrné čtení bohužel :(

pip11
01.11.2020 3 z 5

Bylo to spíše průměrně dobré čtení, tento příběh mi nijak zvlášť nesedl. Trevalyan mi nebyl sympatický, i když v závěru už to s ním bylo lepší. Očekávala jsem víc, Deveraux má mnohem lepší knihy.

ydnac
07.09.2020 4 z 5

Hezké, oddychové čtení :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vévodkyně v seznamech

v Právě čtených2x