Temná hra přehled

Temná hra https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/538287/bmid_temna-hra-6640ce56703c4.jpg 4 186 186

Detektiv Henry Ford série

Čerstvě povýšený inspektor Henry Ford je povolán k vyšetřování dvojité vraždy. I přes nedostatek indicií tuší, že za vším stojí sériový vrah. Ford totiž z vlastní zkušenosti dobře ví, jak po sobě zločinci zahlazují stopy. Před lety přišel o manželku při horolezecké nehodě, kterou sám způsobil. Ponurou pravdu se snaží utajit před svým synem i novou partnerkou, s níž spolupracuje na případu. Dokáže celou situaci ustát dost dlouho na to, aby zabijáka zastavil?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: audiokniha , Voxi

Shallow Ground , 2020

Interpreti: Marek Holý

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Temná hra. Přihlašte se a napište ho.

jarin58
12.05.2024 4 z 5

Po dlouhé době je pro mne nejlepší postava vyšetřovatele.Ford je prostě bez chyby.

Aghatte
02.03.2024 4 z 5

Zajímavá krimi s posloupným scénářem, bez přílišných nechutnosti, ale se spoustou krve, pro mě neotřelý motiv,
ano, líbilo se mi to.
Zpočátku zaskřípalo pár divně poskládaných vět
( věc překladu a korektury ), ale pod vlivem dobrého děje, jsem si toho prostě přestala všímat.

Kubajzz
01.03.2024 4 z 5

Dnes dočteno, nedám sice plný počet, ale bylo to super, čtivé a zajímavé :-) Určitě si přečtu i další díly. A ano, jak se tu píše, Technička je vážně podobná Tilly ze série Poe, ale to mi vůbec nevadí, protože tu čtu souběžně s touto sérií a je taky super :-) Určitě doporučuji

Ostrov tajemství, Hra na schovávanou a další knižní novinky (3. týden)

14.01.2024

Uchvatitelé říší, Má druhá šance a další knižní novinky (30. týden)

24.07.2022

Kniha Temná hra v seznamech