Taxikář přehled

Taxikář https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/514749/bmid_taxikar-8MJ-514749.png 4 44 44

Spolužák Seržant série

< 3. díl

Den jako stvořený pro vraždu! Mrholení a mlha. Ulicemi Prahy obchází vrah. Nejde o žádného šíleného řezníka, ale přesně kalkulujícího člověka s jasně vytyčeným cílem. Jeho oběti nemají zdánlivě mezi sebou nic společného. Jde o loupežná přepadení nemilosrdného chladnokrevného lupiče, nebo existuje jiný důvod, proč museli právě tito muži zemřít?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Taxikář. Přihlašte se a napište ho.

martini.ce
05.02.2024 5 z 5

Seržant je moje oblíbená postava už z předchozí knihy, tak jsem si ji moc ráda přečetla. A setkání stálo za to. Díky.

le21nka
15.11.2023 3 z 5

Možná jsem si měla dříve přečíst recenze a předchozí knihy,. Ale i tak byla kniha čtivá.

alnahu
25.09.2023 4 z 5

Příběh zasazený do devadesátých let a událostí, které se v té době děli, popsal autor dokonale.Provede nás tehdejší temnou dobou plnou podvodů ,drog a násilí.
I když jsem se chvílemi trochu ztrácela v ději,kde figuruje dost postav,ale nakonec se v závěru knihy vše propojí a dočkáme se odhalení pachatele i motivu pomsty.
Přesto hodnotím knihu ,jako velmi povedenou i když jsem předešlé knihy tohoto autora nečetla.

Letní příběh, Zásnubní prsten a další knižní novinky (12. týden)

19.03.2023

Kniha Taxikář v seznamech